KNH Litvínov

Vítejte na stránkách klubu národní házené
KNH Litvínov

www.knhlitvinov.com

Příští zápas

KNH Litvínov vs Baník Most NH

Datum a čas konání: 2.6.2018 00:00
Místo: Litvínov

MČR Přeštice 2017 - st. žačky

MČR Přeštice 2017 - st. žačky

Tak jsme včera bez nehod dorazili do Přeštic a dnes se jdem poprat o první body. Na rozjezd máme Miroslav a pak nás čeká sestrovražedný boj se super kamarádkami ze Studénky :) Večerní soustředění trenérů a fandů proběhlo v družné náladě a máme již přátelství napříč všemi týmy :) Holky odcházejí na hřiště a my se k nim připojujeme. Držte nám palce :)

Litvínov - Miroslav   21 :13  (8:4)

Do turnaje se nám podařilo vstoupit vítězně, když od začátku zápasu jsme postupně navyšovali skóre a nepřipustili žádné komplikace. Všechny holky odvedly 100%-ní výkon a nikomu nelze nic vytknout, musíme jen chválit, tak ať nám to vydrží :) Oslava vítězství byla zakončena fotbálkem, který byl v našem podání zlatým hřebem dopoledního programu. Můžeme jen dodat, že všechny holky jsou i po fotbálku v pořádku :) Polední klid zpestřila návštěva holek ze Studénky. Zřejmě je tak již o výsledku dalšího utkání rozhodnuto, jen my nevíme jak :)

Litvínov - Studénka   10 :18  (7:10)

Bohužel dle výrazů v obličeji jsme do tohoto utkání nastupovali jako předem poražení a dle toho se odvíjel průběh zápasu. Rozvičení narozdíl od Studénky, která k tomu přistoupila profesionálně proběhlo v laxním tempu, v holkách nebylo vidět ani kouska bojovnosti. Nic nepomohlo hecování trenérů a fanoušků. V průběhu prvního poločasu jsme několikrát dotáhli dvoubrankové manko a chvíli byl i stav (6:6). Od druhého poločasu bylo na hřišti již jen jedno mužstvo a my jsme to nebyli. Na tento zápas musíme co nejrychleji zapomenout a zítra ráno na to vlítnout jako dnes ráno !!! Jedna prohra nic neznamená, takže hlavu vzhůru a jdem do toho naplno !!!

Holky, Čoudy vám vzkazuje, že jestli nepřivezete placku, tak se na vás příští rok ani nepřijde kouknout. Můžeme prohrát, ale musíme ten zápas odjezdit jak se říká po prdeli a nechat tam vše !!! Zítra vám věříme a chceme vidět tým z dnešního rána !!!

 

Litvínov - Krčín   15 :22  (10:12)

Dneska se holky probudily v bojovné náladě, od rána se v jejich výrazech zračila bojovnost a touha odčinit včerejší zaváhání se Studénkou. Do zápasu jsme doslova vlétli a již ve třetí minutě jsme vedli 3:0. Krčín postupně srovnal krok a v dalších fázích zápasu jsme jen dotahovali. Všechny holky do toho šli naplno, ale družstvo Krčína bylo nad naše síly. Jejich tým byl oproti nám komplexnější a neměl na žádném postu slabší hráčku. I přes prohru musíme holky pochválit za bojovnost a nasazení až do závěrečného hvizdu rozhodčího. Výsledek nevypovídá o celkovém průběhu zápasu. Kdyby se nám podařilo proměnit více šancí v útoku, mohl být výsledek vyrovnanější. Naše fanouškovské řady podpořily včerejším příjezdem Helča s Tomášem :)

 

Litvínov - Bakov   18 :22  (9:10)

Do odpoledního zápasu jsme šli s odhodláním ukázat, co v nás doopravdy je a že to ještě nevzdáváme. Během zápasu se nám podařilo 2x smazat tříbrankové manko a někdy 8min před koncem jsme dokonce vedli 15:14. Potom opět přišel střelecký výpadek, obrana a ani brankáři nepředvedli nic navíc a konečné skóre je zasloužené.

 

Západ - Východ   22 :22  Na penalty zvítězil Západ :)

Zlatým hřebem sobotního odpoledne byl zápas nadějí a hráček, které se ve finálových kláních nedostaly tolik do hry. Opět se ukázolo, že se jedná o nejhezčí zápas celého víkendu :) Všechny hráčky do toho vlétly s plným nasazením a nikdo nikomu nenechal ani metr volného prostoru. Za nás nastoupila Lucka Moravcová na beku, Lucka Jarůšková jako univerzál , Ester jako střelec a Eliška v bráně. O konečné remíze rozhodla Ester 10 vteřin před konce nechytatelným obloučkem z dobrých 8 metrů. Závěrečné penalty vychytala Eliška pro družsto západu a pak začal mejdan na celé hrací ploše :)

 

Litvínov - Přeštice   

Zápas s Přešticemi naplno odhalil naše hlavně psychické trápení v průběhu celého turnaje. Jako jediný tým jsme již při 3-4 brankovém rozdílu ve skóre v náš neprospěch propadali panice a beznaději. Hráčky po sobě házely zoufalé pohledy a nikdo nebyl schopen toho druhé povzbudit a porvat se ještě o výsledek. Rady trenérů, ani povzbuzování fanoušků nezabíraly. Místo toho jsme každý menší šrám ze hry obrečeli a nechali se střídat i pro drobná poranění, čímž jsme vlastně jen oslabili tým. Žádný jiný tým neměl tolik "prodaných bebíček" V tomto zápase o výsledek opravdu nešlo, spíše jsme se chtěli s turnajem rozloučit se ctí. To se nám ovšem nepovedlo a zápas byl tak od 10-té minuty jen čekáním na závrečný hvizd rohodčího.

Reálně jsme na turnaji mohli dosáhnout na bronzové medaile a jen my sami jsme se o ně připravili... 

Celkové stručné hodnocení : 2 a 2/3 zápasu odmakané týmem dle představ   -   2 a 1/3 zápasu propadák  (ty třetiny jsou zápas s Bakovem)

Všechno zlé je ale pro něco dobré. Chceme věřit, že holky si z této lekce vezmou ponaučení do další sezony. Do tréninků půjdou naplno bez zbytečných řečí a připomínek ke každému cvičení. Budou se vzájemně podporovat a povzbuzovat. Nenechají se strhnout někým, kdo propadne slabomyslnosti, ale svou vnitřní společnou týmovou silou ho z toho dostanou a strhnou všechny k boji až do poslední vteřiny i když o výsledku bude již rozhodnuto. Budou respektovat trenéry, kteří jim věnují svůj volný čas. Pochopí, že na házenou nechodí pro trenéry, ale kvůli sobě, super partě a zážitkům, které jim společné chvíle přinášejí. Teprve potom můžeme pomýšlet a navázat na úspěchy z let minulých, kterých tyto ročníky dokázaly. Opakujeme pořád dokola. Můžeme prohrát na MČR, Poháru klidně pětkrát v řadě, ale když to bude odbojované ode všech až do konce, nikdo vám nic zlého neřekne a ještě vás pochválíme a fanoušci vám dlouze zatleskají jako po zápase s Krčínem. Holky, já vám věřím, že to pochopíte a že to dokážete !!!

Komentáře psal a turnaj si s ostatními užil :)

Pavel Starý

P.S. Ani mě se turnaj úplně nevyvedl, protože na poslední den, tj. vyhlášení jsem si zapomněl vyndat paměťovou kartu z počítače a tím pádem jsem nemohl pořídit fotky ze závěrečného ceremoniálu a zápasu s Přešticemi.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

02.06.2018 08:00
8.turnaj v Litvínově
15.06.2018 00:00
Mistrovství ČR 15-17.6.2018

Tabulka

1. KNH Litvínov 28 366:148 54
2. TJ Šroubárna Žatec 35 350:320 44
3. TJ Jiskra Raspenava 35 315:317 39
4. SK Chomutov NH 35 242:292 28
5. KNH Litvínov "B" 28 225:257 21
6. Baník Most NH 35 243:407 10

Kompletní tabulka

Poslední zápas

KNH Litvínov
TJ Jiskra Raspenava
7:5
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 33137
Posledních 30 dnů: 633 | Posledních 7 dnů: 167 | Poslední den: 22

© 2018 KNH Litvínov | Všechna práva vyhrazena | marek.tomcik@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne