KNH Litvínov

Vítejte na stránkách klubu národní házené
KNH Litvínov

www.knhlitvinov.com

Příští zápas

KNH Litvínov vs Baník Most NH

Datum a čas konání: 9.6.2018 00:00
Místo: Litvínov

ZLATÁ TEČKA MLADŠÍCH ŽAČEK - POSLEDNÍ TURNAJ TRENÉRŮ PAVLA A HONZY

ZLATÁ TEČKA MLADŠÍCH ŽAČEK - POSLEDNÍ TURNAJ TRENÉRŮ PAVLA  A  HONZY

Ze všeho nejdřív chci poděkovat Pavlovi,skvělému parťákovi a trenérovi,který pro klub udělal víc než mnozí dlouholetí hráči.

Prakticky byl Pavel u všech úspěchů mladších žaček v posledních letech.

Nejdříve  s manželkou  Danielou jako naši nejvěrnější fanoušci,kteří s námi odjezdili všechny turnaje a posléze jako trenér.

Pavle,plno trenérů by se mohli od tebe učit - protože ty trenér jsi,ještě jednou díky nejen za mě,ale i Ňoníka.

 

No a teď k poslednímu turnaji.

Pokud jsme chtěli pomýšlet na první místo a postup na M ČR,museli jsme poslední turnaj na domácím hřišti vyhrát.

Předposlední turnaj v Žatci jsme odehráli bez našich klenotů Natálky Staré a Natky Dřevojánkové,které nám opět vyfoukla škola v přírodě,takže se nám rozpadly obranné řady a ke všemu jsme se v útoku střelecky trápili.

To vše bylo před vrcholem sezóny zapomenuto,holky jsme kvůli tomu nijak nestresovali a na posledních trénincích panovala naprostá pohoda,kterou nadmíru umocnila nevyčerpatelná studnice dobré pohody a smíchu,náš myší kožíšek Vendy. Holky nám poslední dva měsíce dělaly radost,obě černé Mamby Kája s Týnou společně s Eliškou rozběhávaly a rozcvičovaly ostatní hráčky bez našeho zásahu. Vždycky jsme vymysleli nějakou ptákovinu,tak aby jsme pořád jen nenacvičovali házenou -nebo jak se u nás říkalo vynášenou. Naprostá pohoda,spousta legrace a tak to má být.

Proto se nám těžko oznamovalo,že jsme měli poslední společný trénink a v sobotu i poslední turnaj a to i přes to,že postoupíme na M ČR.

 

Nastoupili jsme téměř v té nejlepší sestavě:

Natka - Natálka,Adelka,Vendy,Ema - Kája,Týna,Lucka a z B týmu tradičně Terka ,,Klikovka,,. Chyběla pouze Eliška Andělová,která musela odjet na setkání všech andělů zřejmě do Los Angeles.

V zápase se Žatcem jsme měli pomalejší rozjezd,ale pak přišel v obou zápasech (Žatec,Most) jednoduše mazec. Hrála se hezká a bojovná házená,k čemuž přispěly i hráčky obou soupeřů. To byl závěr jak se patří a my s Pavlem dostali od holek ten nejhezčí dárek.

Obraně šéfovala Natálka Stará,která je podle mě ve svém věku nejlepší házenkářkou v širokém - dalekém okolí,ale ani ostatní obránci Ema,Vendy a Adélka si nevedli o nic hůř. Ema,náš módní guru v zápase s Mostem dokonale vymazala útočnice soupeře a Adélka,to je pro mě jednoznačně objev sezóny,za dva roky to bude také šéf obrany. Vendy to někdy trochu přibrousila,ale taková je házená. Pokud tedy něco prošlo obranou,tak s tím si poradila Natka. Výsledek 9-ti obdržených branek za oba zápasy mluví za vše.

Útok-Lucka,Kája,Týna a Terka...dnes se o branky holky rozdělily a tak to má být,nespoléhat se na jednoho střelce,připravovat si navzájem šance a samozřejmě to i vzít sám na sebe. To byla v sobotu naše útočná legie zkázy,prostě to tam holky ,,praly,, o sto- péro.

Pokud se nějaká střela nepovedla,byla vidět snaha tou další vše napravit.

A hlavně u všech bojovnost,nasazení,vzájemné povzbuzování.

Jednoznačně nádherná tečka za sezónou a to nepíšu proto,že jsme oba zápasy vyhráli a nakonec dostali zlaté placky,ale proto,že to tak jednoduše bylo.

Každý kolektiv prochází nějakým vývojem a má své lepší a horší momenty.

My jsme měli období,kdy jsme s Pavlem trénovali pohromadě všechny holky a nikam nás to neposouvalo.

Nedalo se ani mluvit o nějaké partě,tvořily se dvojice a pokud v ní ten dominantnější dělal ptákoviny,tak se ten druhý přidal. Nové hráčky samozřejmě koukaly co dělají ty starší a samozřejmě se přizpůsobovaly v dobrém i v tom špatném.

Hledali jsme navzájem k sobě cestu . Zlom podle mě přišel po rozdělení týmu,na jarním soustředění,konečně začalo to kamarádství.

Tu cestu jsme nakonec všichni k sobě našli a výsledkem byl náš litvínovský turnaj.

Poslední turnaj jsme vyhráli jako tým,ve kterém každý přispěl svým dílem,protože jak už jsem psal jeden hráč může zápas rozhodnout,ale nemůže ho nikdy sám vyhrát. Cítil jsem,že to holky pochopily,to že se nejmenujeme tým někdo,nehrajeme pro kapitánskou pásku nebo to kolik dám gólů .

A to je cennější vítězství než jakákoliv medaile.

Holky držíme vám s Pavlem palce!!!!

KNH Litvínov navždy v mém srdci!

Honza Viktora

 

Co k tomu víc mohu napsat ?

Honzo, díky za ty roky trénování a za skvělou reportáž, máš na obojí talent od boha a taky díky za slova o mě, až se stydím…

Při čtení jsem si připomněl celý turnaj a vlastně i celé ty 4 roky, co jsme poprvé přivedli Náťu na házenou.

Do toho trénování jsem šel jen díky tobě, protože jsem věděl, že jsme na stejné vlně a užijeme si mraky legrace, což se potvrdilo :)

Takže tobě taky ještě jednou moc díky, učil jsem se hlavně od tebe a budu na to vzpomínat jako na jedno z nejhezčích období svého života !!!

Všem rodičům děkuji, za podporu, kterou nám po celou dobu poskytovali a měli s námi trpělivost :)

Našemu klubu KNH Litvínov děkuji, že mi umožnil stát se na chvíli jeho součástí a celkovou podporu, děláte toho pro děti opravdu hodně a to vše na úkor svého vlastního času…

Nyní se vracím na poklidnou rodičovskou stranu :)

Hodně štěstí všem !!!

Pavel

 

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

26.05.2018 00:00
7.turnaj v Žatci
09.06.2018 00:00
8.turnaj v Mostě

Tabulka

1. TJ Šroubárna Žatec 24 180:110 40
2. SK NH Louka 24 132:80 32
3. TJ Jiskra Raspenava 24 137:108 28
4. KNH Litvínov 24 116:141 16
5. Baník Most NH 24 79:205 4

Kompletní tabulka

Poslední zápas

KNH Litvínov
Baník Most NH
14:3
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 33137
Posledních 30 dnů: 633 | Posledních 7 dnů: 167 | Poslední den: 22

© 2018 KNH Litvínov | Všechna práva vyhrazena | marek.tomcik@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne