KNH Litvínov

Vítejte na stránkách klubu národní házené

Příští zápas

Starší žačky v Žatci

12. 4. 2014 se starší žačky zúčastnily 1. turnaje jarní části, který se konal v nedalekém Žatci.

Do turnaje jsem nastoupili v této sestavě:
brána: Váňová Tereza
obrana: Šimůnková Kristýna (C), Vaňová Sabina, Morávková Lucie, Hovorková Štěpána
útok: Alferiová Nicole, Kundertová Kateřina, Uhrová Markéta, Štorkupová Andrea, Tancošová Leona, Tomčíková Markéta

Po zkušenostech z části podzimní a ZHP jsme šli do turnaje s jasným cílem. A to, porazit žatecká děvčata, neudělat fatální chybu s nějakým ze slabších soupeřů a jako třešničku na dortu porazit Baník Most NH 'A'.

Chomutov: K prvímu zápasu jsem nastoupili proti slabšímu soupeři a v poločase jsme měli pohodlný náskok čtyř branek (7:3). V druhém poločase k žádné výrazné změně nedošlo a my jsme si vystříleli výsledek 11:5.
Góly: Tomčíková 2, Alferiová 2, Štorkupová 1, Uhrová 1, Kundertová 5

Most 'B': Do zápasu s Mostem 'B' jsme šli s velkou mírou sebevědomí a to nám v 1. poločase přineslo neblahé skóre 7:7. I přes špatný začátek jsme zápas dotáhli do vítězného konce a urvali výsledek 13:11.
Góly: Tomčíková 3, Alferiová 2, Uhrová 1, Kundertová 7

Utkání s Žatcem: Do zápasu jsem nastoupili jako ten lepší tým. A to se projevilo i na hře. Už v poločase jsem měli čtyř brankový náskok a světelná tabule nám ukazovala příjemný svat 8:4. V druhém poločase jsme naše skóre zdvojnásobili a z utkání jsem odcházeli s jasný vítězstvím 16:4.
Góly: Tomčíková 2, Tancošová 3, Štorkupová 2, Uhrová 1, Kundertová 8

Zápas s Mostem 'A': První poločas jsem s děvčaty z Mostu vedli vyrovnaný souboj. A v poločase byl stav 3:5 v prospěch Mostu. V druhém poločase už se nedařilo a bohužel jsme prohráli 11:5.