2. turnaj jarní části jsme odehráli na domácí půdě, na hřišti u SSZŠ.

V sestavě nám chyběly dvě hráčky. A to konkrétně Štěpána Hovorková a Sabina Vaňová.
Proto jsem se rozhodli naše řady doplnit děvčaty z mladších žaček.

Sestava:
brána: Tereza Váňová
obrana: Šimůnková Kristýna(C), Morávková Lucie, Puffová Marcela
útok: Tomčíková Markéta, Tancošová Leona, Štorkupová Andrea, Uhrová Markéta, Kundertová Kateřina, Alferiová Nicole

Po zkušenostech z prvního turnaje jsme šli do dalšího nabuzeni vyhrát a urvat nějaká vítězství.

Do prvního utkání jsem nastoupili proti holkám ze Žatce. Utkání se už od začátku vyvíjelo v náš neprospěch. Na konci poločasu jsme prohrávali 6:3. V útoku se nedařilo a na obraně jsme bohužel nezvládli uhlídat Karolínu Sovovou, která nám za zápas nastřílela 8 branek. Konečné skóre činí 13:6. A my musí zvednout hlavy a jít do dalších zápasů.
Góly: Tomčíková 2, Tancošová 1, Štorkupová 1, Kundertová 2

Naším dalším soupeřem byla děvčata z Baníku 'A'. Po špatném začátku, kdy jsem na konci poločasu prohrávali 2:6. Tak jsem celý tým, od brankáře, přes obranu, až po útok předvedly v druhém poločase dobrý výkon a dotáhly utkání na remízu 8:8.
Góly: Tomčíková 2, Kundertová 4, Alferiová 2

Ve 13:50 jsme nastoupili k našemu v pořadí třetímu utkání proti holkám z Louky. A s chutí jsme si zastříleli. V poločase jsme vedli 6:0. A do druhého poločasu už jsme šli uvolněni a s chutí do hry. Skóre jsme vytáhli na konečných 16:3.
Góly: Tancošová 6, Štorkupová 3, Uhrová 4, Kundertová 2, Alferiová 1

Předposlední utkání jsme hráli s děvčaty z Mostu 'B'. Z předchozího zápasu jsme byli nadále při chuti hrát a dávat góly. A přestože jsem 1. turnaj s nimi hráli vyrovnané utkání, tak tentokrát jsme v poločase vedli 8:2. Stav po konečném hvizdu byl 17:6.
Góly: Tancošová 4, Štorkupová 4, Uhrová 6, Kundertová 1, Alferiová 2

Do posledního zápasu jsem nastupovali bez důležité hráčky, Markéty Tomčíkové, která si při 2. utkání přivodila, za pomoci mostecké obrany, úraz bohu a hýžďového svalu. :D Brzké uzdravení...
I přesto jsem zápas zvládli a vyhráli 11:1, po poločase 7:1.