Naše první jarní zápasy jsme odehráli na turnaji starších žákyň v Žatci.
Našimi soupeři byly děvčata Baníku Mostu A, které kralují své soutěži a většina hráček hraje i v soutěži dorostenek, kde svádí boj o 1.místo s našimi staršími kolegyněmi. Druhým soupeřem bylo družstvo Chomutova, které je pro naše dívky daleko hranějším soupeřem.
Doma zůstaly Ester, malá Eliška, Leona, ty by ještě zápasy ve vyšší kategorii nezvládly a úplně OUT je Tereza. Odcestovali jsme s dvojicí brankářek Eliška a Lucie, do obrany s Barčou, Natálkou a Páťou, útočné duo Káťa, Klárka posílila z obrany Lucka.
Úkol pro naše dívky byl jednoznačný: Hrát se silným a vyzrálejším soupeřem do konce, nevypustit zápas ani za nepříznivého stavu, držet v útoku co nejdéle míč a samozřejmě dát i nějaké ty branky. Myslím, že se nám všechno podařilo držet v útoku docela dlouho míč a útočnice se snažily prosadit se proti obraně soupeře. Jen počet branek byl na zápas nízký. Mostecké hráčky hrály co potřebovaly, po slabším začátku přeply na vyšší level a protože nejen věkový rozdíl je mezi družstvy až 4 roky, v pohodě dokráčely k vítězství.
Po téměř 3 a půl hodinové pouze (někdo by se konečně na OSK měl zamyslet) jsme nastoupili k zápasu s Chomutovem.Cílem bylo i v oslabené sestavě zápas vyhrát. Do branky se postavila Lucka,Eliška odchytala zápas za naše Ačko a nevedla si úplně špatně. Zápas se hrál dlouho bez branek, my jsme se v útoku střelecky trápili a ani chomutovští nepředvedli žádné střelecké dostihy. Po obdržené brance a domluvě trenérů začala obrana plnit všechny pokyny trenérů a výsledkem byla úplná nemohoucnost děvčat z Chomutova vystřelit na branku.Když už si soupeř vypracoval střeleckou příležitost z trestu,t ento bezchybně chytající Lucka střely chytila. V útoku jsme měli spoustu střel, ale bez efektu.Lucka, která zaskočila v útoku se snažila,ale přeci jen chvíli to potrvá, než se stane obávaným útočníkem . Nakonec o našem vítězství střelecky rozhodla Klárka svými 3 brankami.
Rozhodně bych na prvním místě pochválil Lucku v útoku,protože bylo vidět,že chce ostatním (2.) útočnicím pomoct.
Jednoznačně celou obranu za zápas s Chomutovem.
Elišku za výkon proti Žatci za náš A tým.
Brankářku Lucku za výkon proti Chomutovu.
Celý tým za bojovnost a hlavně,že se nenechaly holky otrávit rozhodnutím vyšší moci.
| 1. | KNH Litvínov | 6 | 98:76 | 9 |
| 2. | Baník Most NH | 6 | 102:105 | 7 |
| 3. | TJ Jiskra Raspenava | 6 | 73:80 | 6 |
| 4. | TJ Žatec | 6 | 74:86 | 2 |
| KNH Litvínov
TJ Žatec |
15:11 Podrobnosti |
Počet návštěv: 5939
Posledních 30 dnů: 278 |
Posledních 7 dnů: 76 |
Poslední den: 17
© 2026 KNH Litvínov | Všechna práva vyhrazena |
marek.tomcik@seznam.cz
Vytvořeno službou
Sklub.cz
Diskuze