KNH Litvínov

Vítejte na stránkách klubu národní házené
KNH Litvínov

www.knhlitvinov.com

Příští zápas

Dodostenci i drostenky v semifinále Zimní ligy mládeže

Dodostenci i drostenky v semifinále Zimní ligy mládeže

Semifinále Zimní ligy mládeže

8.března se uskuteční semifinále Zimní ligy mládeže v kategorii dorostenci i dorostenky. Obě naše družstva si zajistila postup do semifinále, kde hlavně dorostenci neztratili ani bod a s přehledem vyhráli svou čtvrtfinálovou skupinu.

Dorostenci budou o finále bojovat na domácí půdě v hale Koldum, kde opět přivítají jim již známá družstva ze čtvrtfinále - KNH Chomutov,TJ Přeštice a TJ Žatec. Novými soupeři budou družstva Sokol Krčín a NH Řevnice.  Hrací čas: 2x15min, přestávka 2,5min. Rozhodčí: p.Sýkora, p.Janák, p.Bukovský

1,      8.00     Litvínov - Žatec                              2,      8.35     Řevnice - Chomutov                                      3,      9.10     Krčín -Přeštice                                       

4,      9.45     Žatec - Chomutov                          5,    10.20     Krčín - Litvíno                                                6,    10.55     Přeštice - Řevnice

7,    11.30     Žatec - Krčín                                  8,    12.05     Chomutov - Přeštice                                      9,    12.40     Litvínov - Řevnice

10,    13.15     Přeštice - Žatec                         11,    13.50     Krčín - Řevnice                                             12,    14.25     Chomutov - Litvínov

13,    15.00     Řevnice - Žatec                         14,    15.35     Litvínov - Přeštice                                         15,    16.10     Chomutov - Krčín

  

Dorostenky se představí v nafukovací hale v plzeňském Bolevci a za své soupeře budou mít družstva ze čtvrtfinále - TJ Přeštice, Sokol Tymákov a TJ Kyšice.

Další soupeřky našich dorostenek budou družsta, která si postup vybojovala ve skupině tvořené oddíly z východních a sředních Čech: Sokol Krčín a Sokol Dobruška. 

1, 8:00 Sokol Tymákov – Sokol Kyšice       :          2. 8:35 Sokol Dobruška – Sokol Krčín          :                   3. 9:10 TJ Přeštice – KNH Litvínov       :

4. 9:45 Sokol Kyšice - Sokol Krčín         :               5. 10:20 TJ Přeštice - Sokol Tymákov          :                   6. 10:55 KNH Litvínov - Sokol Dobruška     :

7. 11:30 Sokol Kyšice - TJ Přeštice       :                8. 12:05 Sokol Krčín - KNH Litvínov             :                  9. 12:40 Sokol Tymákov - Sokol Dobruška     :

10. 13:15 KNH Litvínov - Sokol Kyšice      :           11. 13:50 TJ Přeštice - Sokol Dobruška         :                12. 14:25 Sokol Krčín - Sokol Tymákov          :

13. 15:00 Sokol Dobruška - Sokol Kyšice       :      14. 15:35 Sokol Tymákov - KNH Litvínov       :                15. 16:10 Sokol Krčín - TJ Přeštice       :

 

 

Diskuze

Události

22.08.2020 00:00
letní oddílové soustředění 22- 29.8.2020

Tabulka

1. TJ Šroubárna Žatec 9 111:59 16
2. TJ Jiskra Raspenava 9 94:92 10
3. KNH Litvínov 9 85:95 8
4. KNH Chomutov 9 59:103 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

KNH Litvínov
TJ Jiskra Raspenava
13:15
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 44039
Posledních 30 dnů: 216 | Posledních 7 dnů: 49 | Poslední den: 10

© 2020 KNH Litvínov | Všechna práva vyhrazena | marek.tomcik@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne